Phone Label (1.0.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Disabled
ar: معطل

en: Number
ar: رقم

en: Required
ar: ضروري

en: Label
ar: التسمية

en: Optional
ar: اختياري

en: Placeholder
ar: الرمز البديل

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
ar: النص الذي سيظهر في داخل الحقل حتى يتم إدخال القيمة. غالبًا ما يكون هذا التلميح قيمة العينة أو وصفًا موجزًا للتنسيق المتوقع.
