Phone Label (1.0.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Number
ast: Númberu

en: Required
ast: Requeríu

en: Label
ast: Etiqueta

en: Optional
ast: Opcional
