Phone Label (1.0.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Number
ca: Número

en: Required
ca: Necessari

en: Label
ca: Etiqueta

en: Optional
ca: Opcional

en: Phone number
ca: Telèfon

en: Placeholder
ca: Marcador

en: Field types
ca: Tipus de camps

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
ca: Text que es mostrarà dins del camp fins que s'introdueixi un valor. Aquest suggeriment és en general un valor de mostra o una breu descripció del format que s'hauria d'introduir.

en: Telephone number
ca: Número de telèfon

en: This field stores a telephone number in the database.
ca: Aquest camp emmagatzema un número de telèfon a la base de dades.
