Phone Label (1.0.0-alpha2) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Number
el: Αριθμός

en: Required
el: Υποχρεωτικό

en: Label
el: Ετικέτα

en: Optional
el: Προαιρετικό

en: Phone number
el: Αριθμός τηλεφώνου

en: Placeholder
el: Σύμβολο υποκατάστασης

en: Field types
el: Τύποι πεδίων

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
el: Το κείμενο που θα εμφανίζεται μέσα στο πεδίο μέχρι να εισαχθεί μία τιμή. Αυτό το βοηθητικό στοιχείο είναι συνήθως παράδειγμα αναμενόμενης τιμής ή σύντομη περιγραφή της αναμενόμενου μορφότυπου.
