Phone Label (1.0.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Required
eo: Bezonata

en: Label
eo: Etikedo.

en: Optional
eo: Nedeviga

en: Placeholder
eo: Lokokupilo
