Phone Label (1.0.0-alpha2) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Disabled
he: מושבת

en: Number
he: מספר

en: Required
he: נדרש

en: Label
he: תווית

en: Optional
he: אופציונאלי

en: Phone number
he: מספר טלפון

en: Placeholder
he: שומר מקום

en: Telephone number
he: מספר טלפון

en: This field stores a telephone number in the database.
he: שדה זה מאחסן מספר טלפון במסד הנתונים.
