Phone Label (1.0.0-alpha2) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Title
is: Titill

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Number
is: Númer

en: Required
is: Nauðsynleg(t)

en: Label
is: Merking

en: Optional
is: Valkvætt

en: Phone number
is: Símanúmer

en: Field types
is: Tegundir svæða
