Phone Label (1.0.0-alpha2) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Number
ml: അക്കം

en: Required
ml: അത്യന്താപേക്ഷിതം

en: Label
ml: അടയാളം
