Phone Label (1.0.0-alpha2) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Number
mn: Дугаар

en: Required
mn: Шаардлагатай

en: Optional
mn: Өөрийн сонголтоор
