Phone Label (1.0.0-alpha2) - en to ms translation catalogue (6 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Disabled
ms: Dinyahbolehkan

en: Number
ms: Nombor

en: Required
ms: Diperlukan

en: Optional
ms: Berupa pilihan

en: Phone number
ms: Nombor telefon
