Phone Label (1.0.0-alpha2) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Number
my: နံပါတ်

en: Required
my: မရှိမဖြစ်လုပ်ရမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: Optional
my: ရွေးချယ်နိုင်သည်။
