Phone Label (1.0.0-alpha2) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Number
os: Нымæц

en: Required
os: Æнæмæнг

en: Label
os: Нысан
