Phone Label (1.0.0-alpha2) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Number
si: අංකය

en: Required
si: අත්‍යවශ්‍යයි

en: Label
si: ලේබලය
