Phone Label (1.0.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Number
sl: Številka

en: Required
sl: Obvezno

en: Label
sl: Oznaka

en: Optional
sl: Neobvezno
