Phone Label (1.0.0-alpha2) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Number
ug: سان

en: Required
ug: زۆرۈر

en: Label
ug: بەلگە

en: Optional
ug: ئىختىيارىي
