Phone Label (1.1.0) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Number
hi: संख्या

en: Required
hi: ज़रूरी

en: Label
hi: लेबल

en: Optional
hi: वैकल्पिक

en: Placeholder
hi: प्लेसहोल्डर
