Phone Label (1.1.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Required
ne: आवश्यक

en: Label
ne: लेबल

en: Optional
ne: ऐच्छिक
