Phone Label (1.2.0) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Required
eu: Beharrezkoa

en: Label
eu: Etiketa

en: Optional
eu: Aukerazkoa

en: Field types
eu: Eremu motak

en: Telephone number
eu: Telefono zenbakia
