Phone Label (1.2.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Required
mr: आवश्यक

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Optional
mr: पर्यायी
