Phone Label (1.2.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Required
kn: ಕಡ್ಡಾಯ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Optional
kn: ಐಚ್ಛಿಕ
