Phone Number (field) (2.0.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (17 entries)

en: Type
vi: Kiểu

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: None
vi: Không có

en: Country
vi: Quốc gia

en: Required
vi: Bắt buộc

en: Unknown
vi: Không rõ

en: Widget settings
vi: Các thiết lập widget

en: Optional
vi: Tùy chọn

en: Phone Number
vi: Số điện thoại

en: Phone number
vi: Số điện thoại

en: Installed
vi: Đã cài đặt

en: Extension
vi: Phần mở rộng

en: Pager
vi: Phân trang

en: Field settings
vi: Cài đặt trường dữ liệu

en: Display type
vi: Kiểu trình bày

en: Unique
vi: Không trùng lặp
