Phone Number (field) (2.0.0-alpha5) - en to eu translation catalogue (16 entries)

en: Type
eu: Mota

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Size
eu: Tamaina

en: None
eu: Bat ere ez

en: Country
eu: Herria

en: Required
eu: Beharrezkoa

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: Widget settings
eu: Widget ezarpenak

en: Optional
eu: Aukerazkoa

en: Installed
eu: Instalatuta

en: Extension
eu: Luzapena

en: Field settings
eu: Eremuaren ezarpenak

en: Display type
eu: Bistaratu mota

en: Emergency
eu: Larrialdia

en: Field types
eu: Eremu motak
