Phone Number (field) (2.0.0-alpha5) - en to he translation catalogue (19 entries)

en: Type
he: סוג

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Size
he: גודל

en: None
he: ללא

en: Country
he: מדינה

en: Required
he: נדרש

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Optional
he: אופציונאלי

en: Phone number
he: מספר טלפון

en: Installed
he: מותקן

en: Extension
he: הרחבה

en: Pager
he: דפדוף

en: Field settings
he: הגדרות שדה

en: Display type
he: סוג תצוגה

en: Verification
he: אימות

en: Placeholder
he: שומר מקום

en: Emergency
he: חירום

en: Storage settings
he: הגדרות אחסון
