Phone Number (field) (2.0.0-alpha6) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Value
fil: Halaga

en: Type
fil: Uri

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Default country
fil: Pamantayang bansa
