Phone Number (field) (2.0.0-alpha6) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: Country
ga: Tír

en: Phone Number
ga: Fón

en: Phone number
ga: Fón
