Phone Number (field) (2.0.0-alpha6) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: Value
jv: Biji

en: Type
jv: Tipe

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Size
jv: Ukuran

en: None
jv: Nihil

en: Country
jv: Negara

en: Required
jv: Mbutuhaké

en: Unknown
jv: Ora dikenal

en: Optional
jv: Ora kudu

en: Installed
jv: Dipasang

en: Field settings
jv: Sétingan field

en: Default country
jv: Jeneng Negara
