Phone Number (field) (2.0.0-alpha7) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Type
os: Тип

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Size
os: Ас

en: None
os: Нæйы

en: Required
os: Æнæмæнг
