Phone Verification (8.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Field name
ca: Nom del camp

en: Code length
ca: Longitud del codi

en: Use default
ca: Fes servir els predeterminats

en: Entity Type
ca: Tipus d'entitat

en: Telephone number
ca: Número de telèfon
