Phone Verification (8.x-1.0-beta2) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Settings
da: Indstillinger

en: Field name
da: Feltnavn

en: Valid until
da: Gyldig indtil

en: Code length
da: Kodelængde

en: Use default
da: Brug standard

en: Telephone number
da: Telefonnummer
