Phone Verification (8.x-1.0-beta2) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Settings
fr: Paramètres

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Field name
fr: Nom du champ

en: Valid until
fr: Valide jusqu'à

en: Code length
fr: Longueur du code

en: Use default
fr: Utiliser la valeur par défaut

en: Verify
fr: Vérifier

en: Verified
fr: Vérifié

en: Entity Type
fr: Type d'entité

en: Telephone number
fr: Numéro de téléphone
