Phone Verification (8.x-1.0-beta2) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Settings
it: Impostazioni

en: Field name
it: Nome del campo

en: Code length
it: Lunghezza del codice

en: Use default
it: Usa predefinito

en: Telephone number
it: Numero di telefono
