Phone Verification (8.x-1.0-beta2) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Field name
pl: Nazwa pola

en: Code length
pl: Długość kodu

en: Use default
pl: Użyj domyślnego

en: Verify
pl: Zweryfikować

en: Verified
pl: Zweryfikowany

en: Entity Type
pl: Typ encji

en: Telephone number
pl: Numer telefonu
