Phone Verification (8.x-1.0-beta4) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Settings
cs: Nastavení

en: Field name
cs: Název pole

en: Code length
cs: Délka kódu

en: Use default
cs: Použít výchozí

en: Entity Type
cs: Typ entity

en: Telephone number
cs: Telefonní číslo
