Phone Verification (8.x-1.0-beta4) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Settings
hu: Beállítások

en: ID
hu: Azonosító

en: Field name
hu: Mező neve

en: Valid until
hu: Érvényesség vége

en: Code length
hu: Kód hossza

en: SMS Message
hu: SMS üzenet

en: Use default
hu: Alapértelmezés használata

en: Verify
hu: Ellenőriz

en: Verified
hu: Megerősített

en: Entity Type
hu: Entitástípus

en: Telephone number
hu: Telefonszám
