Phone Verification (8.x-1.0-beta4) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Settings
id: Pengaturan

en: Field name
id: Nama bidang isian

en: Code length
id: Panjang kode

en: Use default
id: Gunakan bawaan

en: Telephone number
id: Nomor telepon
