Phone Verification (8.x-1.0-beta4) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Field name
tr: Alan adı

en: Code length
tr: Kod uzunluğu

en: Use default
tr: Varsayılanı Kullan

en: Telephone number
tr: Telefon numarası
