Phone Verification (8.x-1.0-beta5) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Settings
fa: تنظیمات

en: ID
fa: شناسه

en: Field name
fa: نام فیلد

en: Code length
fa: طول کد

en: Use default
fa: استفاده از پیش‌فرض

en: Verify
fa: بررسی درستی
