Phone Verification (8.x-1.0-beta5) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Settings
uk: Налаштування

en: Field name
uk: Назва поля

en: Code length
uk: Довжина коду

en: Use default
uk: Використовувати базове

en: Verify
uk: Перевірити

en: Verified
uk: Перевірено

en: Entity Type
uk: Тип сутності

en: Code type
uk: Тип коду

en: Telephone number
uk: Телефонний номер
