Phone Verification (8.x-1.0-beta6) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: ID
eu: IDa

en: Field name
eu: Eremu izena

en: Use default
eu: Erabili lehenetsia

en: Telephone number
eu: Telefono zenbakia
