Phone Verification (8.x-1.0-beta6) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Settings
he: הגדרות

en: Field name
he: שם שדה

en: Valid until
he: תאריך תפוגה

en: Code length
he: אורך הקוד

en: Use default
he: השתמש בברירת המחדל

en: Telephone number
he: מספר טלפון
