Phone Verification (8.x-1.0-beta7) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Settings
es: Configuración

en: Field name
es: Nombre del campo

en: Valid until
es: Válido hasta

en: Code length
es: Longitud del código

en: Use default
es: Usar predefinido

en: Entity Type
es: Tipo de entidad

en: Telephone number
es: Número de teléfono

en: Sent at
es: Fecha de envío

en: Only numbers
es: Solo números

en: Only letters
es: Solo letras

en: Sent code
es: Código enviado
