Phone Verification (8.x-1.0-beta7) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Settings
et: Seaded

en: Field name
et: Välja nimetus

en: Use default
et: Kasuta vaikimisi

en: Entity Type
et: Olemite tüübid

en: Telephone number
et: Telefoninumber
