Phone Verification (8.x-1.0-beta7) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Settings
ru: Настройки

en: Field name
ru: Имя поля

en: Valid until
ru: Действителен до

en: Code length
ru: Длина кода

en: Use default
ru: Использовать установки по умолчанию

en: Verified
ru: Проверено

en: Entity Type
ru: Тип сущности

en: Numbers and letters
ru: Цифры и буквы

en: Telephone number
ru: Номер телефона
