Phone Verification (8.x-1.0-beta8) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Settings
de: Einstellungen

en: Field name
de: Feldname

en: Valid until
de: Gültig bis

en: Code length
de: Code-Länge

en: SMS Message
de: SMS Nachricht

en: Use default
de: Standard verwenden

en: Verify
de: Überprüfen

en: Verified
de: Überprüft

en: Entity Type
de: Entitätstyp

en: Telephone number
de: Telefonnummer

en: Voted entity
de: Bewertete Entität

en: Sent at
de: Gesendet am
