Phone Verification (8.x-1.0-beta8) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Settings
ja: 設定

en: Field name
ja: フィールド名

en: Valid until
ja: 正確になるまで

en: Code length
ja: コードの長さ

en: Use default
ja: デフォルトを使用

en: Telephone number
ja: 電話番号
