Phone Verification (8.x-1.0-beta8) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Settings
ro: Setări

en: Field name
ro: Nume câmp

en: Code length
ro: Lungime cod

en: Use default
ro: Folosire implicită

en: Telephone number
ro: Număr de telefon
