Photo Albums (1.0.0-rc1) - en to bg translation catalogue (20 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Status
bg: Статус

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Author
bg: Автор

en: Language
bg: Език

en: On
bg: Включи

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Image
bg: Снимка

en: Teaser
bg: Резюме

en: Updated
bg: Обновено

en: Content type
bg: Тип на съдържанието

en: Page
bg: Страница

en: Off
bg: Изключи

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Published
bg: Публикувано

en: Filter
bg: Филтър

en: Apply
bg: Търси

en: bytes
bg: байта
