Photo Albums (1.0.0-rc1) - en to bo translation catalogue (33 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Image
bo: པར་རིས

en: Teaser
bo: གནད་བསྡུས

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: Content type
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: No content available.
bo: ནང་དོན་མེད།

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Find and manage content.
bo: ནང་དོན་འཚོལ་བཤེར་དང་དོ་དམ།

en: Linked to content
bo: ནང་དོན་ལ་སྦྲེལ་ཟིན

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
