Photo Albums (1.0.0-rc1) - en to ca translation catalogue (42 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Status
ca: Estat

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: Author
ca: Autor

en: Language
ca: Llengua

en: On
ca: Actiu

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Image
ca: Imatge

en: File Size
ca: Mida del fitxer

en: MIME Type
ca: Tipus MIME

en: Teaser
ca: Resum

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Content type
ca: Tipus de contingut

en: Page
ca: Pàgina

en: Off
ca: Inactiu

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Published
ca: Publicat

en: Filter
ca: Filtra

en: Photos
ca: Fotografies

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Sort by
ca: Ordena per

en: author
ca: autor

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: About
ca: Detalls

en: No content available.
ca: No hi ha contingut disponible.

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Published status
ca: Estat de publicació

en: Find and manage content.
ca: Busqueu i gestioneu el contingut.

en: Linked to content
ca: Enllaçada al contingut

en: Master
ca: Mestre

en: Medium (220×220)
ca: Mitjà (220x220)

en: Thumbnail (100×100)
ca: Miniatura (100×100)
