Photo Albums (1.0.0-rc1) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Status
os: Статус

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Content
os: Мидис

en: Author
os: Автор

en: Language
os: Æвзаг

en: Reset
os: Раздæрау

en: Image
os: Сурæт
